Vakıfbank kredi kartı taksitlendirme

Vakıfbank kredi kartı taksitlendirme – Vakıfbank kullanıcıları, en düşük komisyon ve faiz oranlarından faydalanmalarını avantaja çevirebiliyorlar! Kuyumculuk veya teknoloji sektöründen satın aldığınız herhangi bir ürünün taksitlendirilmemesini kafanıza mı takıyorsunuz? Vakıfbank kredi kartı taksitlendirme hizmetleri sayesinde artık sorunsuz bir hizmet seçeneğinden faydalanabilecek ve alternatifleri inceleme şansına sahip olabileceksiniz.

 

Bir mobil telefon satın aldınız, satın aldığınız teknoloji marketi yeni yasalar sebebiyle taksitlendirme yapmadı. Hemen bankanızı arayabilir, Vakıfbank kredi kartı taksitlendirme konusuna ilişkin fikir alabilirsiniz. Belli bir komisyon ve faiz oranı uygulanarak, banka sizler için satın alınan ürünü taksitlendirmektedir. Bu yüzden var olan hizmet seçeneklerini gözden geçirmek adına yapmanız gereken tek şey komisyon bedellerini incelemektir. Ortalama olarak %1 ila %2 arasında değişen bir komisyon bedeliyle karşılaşırsınız. Bu bedelle birlikte banka sizler için 6 taksit, 9 taksit veya 12 taksit gibi seçenekleri sunmaktadır. Günümüzde birçok banka bu tip komisyon bedelleri sayesinde taksitlendirmeleri sağlamaktadır. Peki, taksitlendirme neye göre sağlanıyor?

 

  • Mutlaka ürünü satın almadan önce bankanızı arayın! 0,01 TL gibi bir bedel kredi kartınızdan çekilir, taksitlendirilme yapılıp, yapılmadığına dair net dönüşler sağlanır.
  • Bankanızdan “taksitlendirmeye müsait” onayını aldıktan sonra güvenle kredi kartınızdan tek çekim ürünleri satın alın.
  • Satın aldıktan sonra banka size mesaj atar. Mesaj gelmezse siz bankanızı arayarak, belirlenmiş olan faiz bedelleriyle taksitlendirme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

İşlem bu kadar basit! Her geçen gün akıllı telefon ve benzeri ürünleri satın almak açısından kişiler araştırmalar yapmaktadır. Biz de tüm sektörlere ilişkin olarak Vakıfbank kredi kartı taksitlendirme gibi hizmet türlerini ele almanıza yardımcı olmaktayız. Bu yöntemleri gözden geçirerek taksitlendirme ile alakalı hizmet seçeneklerinden faydalanabilir, sorun yaşamadan fikir olanaklarına erişebilme şansına da ulaşabilirsiniz.

 

Nisa Gül

https://twitter.com/kredikartimm Twitter adresinden beni takip edebilir iletişime geçebilirsiniz.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. ekonomikguc dedi ki:

    yapılandırma faizleri hakkında bilgi sahibi olan varmı acaba?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir