GARANTİ BANKASI İNTERNET ŞİFRESİ NASIL ALINIR?

Garanti Bankası internet Şubesi Şifre Nasıl Alınır –

Garanti Bankası internet şubesi ile diğer bankalardaki benzer özelliklerde olduğu gibi bütün bankacılık işlemlerinizi haftanın her günü ve günün her saati  bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan sınırsız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası İnternet Şubesinde yapacağınız işlemler tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleşir.

Günümüzde bir çok banka artık bir çok işlem için müşterilerini yormamak adına internet bankacılığını her geçen gün güncellemeye ve bünyesine yenilikler katmaya ağırlık vermektedir. Garanti Bankası da kendi müşterilerinin memnuniyetleri açısından internet bankacılığına gereken önemi ve özeni göstermektedir.

Tabi ki her şeyden önce Garanti Bankası’nın bu ayrıcalıklı hizmetinden faydalanabilmek için, Garanti Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir.Eğer Garanti Bankası müşterisi iseniz; Garanti Bankası web sayfası üzerinden yani www.garanti.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz sayfadan Parola Al kısmından kimlik numaranızı girerek ve gerekli olan doğrulama işlemlerini yaparak şifrenizi hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki ; şifre işlemlerinde kart bilgileriniz de gereklidir.

Eğer Garanti bankası müşterisi değilseniz Müşteri değilim butonuna tıklayarak ve sonrasındaki yönlendirmelerde kimlik ve adres gibi iletişim ve kişisel bilgilerinizi girerek güvenli ve hızlı bir şekilde Garanti Bankası müşterisi olabilirsiniz.

Eğer Garanti Bankası müşteri işlemlerini tamamlamışsanız ancak kart bilgileriniz elinize ulaşmamışsa; kartım yok sekmesinden de Garanti Bankası’nın kimliğinizi doğrulamak adına sizden istediği bazı bilgileri girerek internet bankacılığını kullanmak için gerekli şifre işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bankaların internet bankacılığında olduğu gibi Garanti Bankası internet  bankacılığında da bir çok işlemi gerçekleştirebilisiniz. Ancak Garanti Bankası’nda cebe para gönderme gibi bir işlem özelliğiniz de mevcuttur. Para göndermek istediğiniz kişinin herhangi bir banka hesabı yok ise, kendisine cep telefonu ve kimlik bilgileriyle para göndermeniz mümkün. Siz para transferini gerçekleştirdiğinizde karşı tarafa giden bildirim SMS doğrultusunda kişi herhangi bir Garanti Bankası ATM’den gerekli şifreyi girerek işlemini tamamlayabilir.

 

İnternet şubesi veya bankacılıkla alakalı bütün işlemlerinizde herhangi bir sorunuz,şikayetiniz ve merak ettiğiniz bir şey olduğunda da  444 0 333 Alo Garanti’yi arayabilirsiniz.

 

Nisa Gül

https://twitter.com/kredikartimm Twitter adresinden beni takip edebilir iletişime geçebilirsiniz.

Sevebilirsin...

8 Yanıt

 1. kanalfinans dedi ki:

  Garanti Bankası, Bankacılık Endeksi ve Türkiye’de Faizler Teknik Çalışma, Halil Reçber

 2. zkilic77 dedi ki:

  beni müşteri olarak görmüyor sanırım. Tüketici hakkımda garanti bankası beni müşteri yerine koymuyor? İzah etmek yok

 3. mahmutalpi dedi ki:

  garanti bankası bile robotla çalışıyor 🙂

 4. FinHat dedi ki:

  Garanti Bankası iki ayrı dilimde toplam 1,3 milyar dolar tutarında sendikasyon kredisi… | 28.11.2016

 5. turkhabersistem dedi ki:

  Garanti Bankası Sendikasyon Kredisinin Tamamını Yeniledi

 6. Edek56 dedi ki:

  Garanti Bankası, son günlerde “Kadın Dayanışması” kavramını kullanarak yeni müşteriler “kazanmanın” peşinde!!!…

 7. kulaoktay dedi ki:

  bu garanti bankası mah sevilmeyen çocuğu gibi bela insan yüzünü bile görmek istemiyor

 8. Beren dedi ki:

  Garanti bankası internet şubesi diğer bankalara göre daha kaliteli ama işlem ücretlerini eft ücretlerini vs indermelerini gerekli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir