Akbank Kredi Kartı Başvurusu Sonucunu Nasıl Öğrenebiliriz?

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Sonucunu Nasıl Öğrenebiliriz?

 

Akbank, Türkiye’de tercih edilen bankalar arasında ilk 10 sırada yerini almıştır. Bu durum, bankanın hizmetlerinden ve fırsatlarından müşterilerinin ne denli memnun olduğunun göstergesidir.

Akbank kredi kartı da, bankanın avantajlı hizmetlerinden biridir. Peki Akbank kredi kartına sahip olmak için gerçekleştirdiğiniz başvuru sonucu hakkında nasıl bilgi edinebiliriz ? Öncelikle kısaca Akbank kredi kartı başvurunuzu nasıl gerçekleştirebileceğinizden bahsetmek isteriz.

Akbank kredi kartına başvuru yapmak için Akbank web sitesine giriş yapıyoruz. Akbank web adresi ; www.akbank.com.tr dir. Ana sayfada yer alan ‘Hangi Kart size Göre?’ kısmında kullanım amacınıza göre size kredi kartı çeşitleri sınıflandırılmıştır.

Bu bölümden bizim ihtiyaçlarımıza en uygun kredi kartını öğrendikten sonra;  istediğimiz kredi kartına tıkladığımız takdirde yeni bir sayfa açılacaktır. ve burada yer alan ‘Kredi Kartı Başvuru’ butonuna tıklayarak yeni açılan sayfada yer alan formdaki kişisel ve diğer bilgiler olan  ad, soyad, cep telefonu numarası ve TC kimlik numarası bilgilerimizi girip gönder butonuna tıklayarak başvuru işlemimizi sonlandırıyoruz. Bu aşamadan sonra kredi kartı başvurumuz gerçekleşmiş olur.

Sonrasında beklememiz gereken bir süreç vardır. Bu süreç geçtikten sonra kredi kartı başvuru sonucumuzu nasıl öğrenebiliriz ?  

Bu işlem için de her şeyden önce Akbank web sitesine tekrar giriş yapıp,bizi karşılayan ana sayfadan kredi kartı bağlantısına giriş yapıyoruz. Yeni gelen sayfada bulunan ‘Başvurum Nerede?’ butonuna tıklayıp yeni açılan sayfada TC kimlik numarası ve cep telefon numarası bilgilerini doldurup devam diyerek başvurumuzu sorgulayabiliyoruz. Siz de Akbank kredi kartları arasından kendinize ve maddi durumunuza en uygun olan kart için başvuru yapıp herhangi bir aksilik ve negatif durum olmadığında kartınıza sahip olabilirsiniz.

 

Nisa Gül

https://twitter.com/kredikartimm Twitter adresinden beni takip edebilir iletişime geçebilirsiniz.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. teltasarim dedi ki:

    Akbank wings kredi kartı harika bir kart

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir