Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu

 

Ziraat Bankası’nın hizmete sunduğu Maximum kredi kartı, her geçen gün biraz daha adından söz ettiriyor. Sunduğu imkanlar sayesinde Dünya ‘da uluslararası düzeyde bir çok müşterisi olan ve çok yaygın derecede kullanılan Maximum kredi kartına sahip olmak ise çok kolay.

Maximum kredi kartının şuan mevcut olan iki türü var. Temassız Maximum kredi kartı ve normal Maximum kredi kartı.  Temassız kredi kartının, normal Maximum kredi kartından farkı 35 lira ve altında tutara sahip tüm harcamalarınızda herhangi bir şifre girme süreci yaşamadan, hızlı bir biçimde alışverişi veya ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Maximum’un 20.000’den fazla üye işyeri ağı sayesinde, bir çok noktada gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizde taksit imkanlarından faydalanabiliyorsunuz. Aynı zamanda dönem dönem büyük ilgi gören yüzdelik indirim fırsatlarından da faydalanabilirsiniz.

Maximum kredi kartının bir diğer özelliği ise, Maxi Puan kazanmanız. Biriktirdiğiniz Maxi Puan’larınızı dilediğiniz an ve dilediğiniz şekilde alışverişlerinizde nakit para gibi harcayabilirsiniz.

Ayrıca Ziraat Bankası Maximum kredi kartınıza ek kart olarak yeni bir kart çıkarabilir, ailenize veya sevdiklerinize Maximum kart hizmeti sunabilirsiniz.

Ziraat Bankası Maximum kredi kartına başvurabilmeniz için ; Ziraat Bankası sizlere bir çok yöntem sunmaktadır. Aşağıdaki yollardan herhangi birisi ile başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

 1. Eğer siz de Ziraat bankası müşterisi iseniz ve Ziraat Bankası internet şubesi kullanıcı hesabınız bulunuyorsa; bu hesaba giriş yaparak kolay ve hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 2. Diğer tüm başvuru yöntemlerinde olduğu gibi size en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret ederek, veya sıra beklemeden en yakınınızdaki Ziraat Bankası ATM’sinden Maximum kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 3. Ziraat Bankası’nın 444 00 00 numaralı Ziraat Bankası telefon bankacılığı çağrı merkezini arayıp başvurunuzu yapabilirsiniz.
 4. Sms Bankacılığı başlığı altında; Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne gelerek ” KART ” yazıp boşluk bırakınız ve T.C. kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakarak talep ettiğiniz kredi kartı limitini ve aylık gelirinizi yazarak 4747 ‘ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. (Örnek : KART 12345678901 750 1.500 TL)Bankanın resmi web sitesi üzerinden form doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Aşağıda detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Eğer bankanın resmi web sitesi üzerinden form doldurarak başvuru yapmak isterseniz hemen https://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bireysel/Basvurular/Pages/KrediKartiBasvuru.aspx bağlantısına tıklayınız.

 

Nisa Gül

https://twitter.com/kredikartimm Twitter adresinden beni takip edebilir iletişime geçebilirsiniz.

Sevebilirsin...

4 Yanıt

 1. barborosfunke dedi ki:

  eğer Vegas’ta olsak Ziraat Bankası bekarlığa veda partilerinin en sevilen üyesi olurdu diyebilir miyiz?

 2. hayylaayl dedi ki:

  Ziraat bankası kuyruğu ramazan ayındaki pide kuyruğunda yok arkadaş

 3. shaeirlays dedi ki:

  _ bir erkek yerine direk ziraat bankası ile evlenmeniz daha mantıklı olacaktır

 4. PnrcSamed dedi ki:

  Passolige para atmayan Ziraat bankası sen insanı kanser edersin yeminlen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir