QNB Finansbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

QNB Finansbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma – QNB Finansbank müşterileri artık kredi kartı borçlarını dilediği gibi yapılandırabiliyorlar. Kredi kartı borcunuz sizin kafanızda büyük bir soru işareti ise bu noktada bankanıza giderek, uygun oranlardan bankanın sunduğu kredi kartı yapılandırmalarından faydalanabilirsiniz. QNB Finansbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma hizmetleri, var olan borcunuzun ufak faiz oynamalarıyla beraber tekrar ele alınmasına ve taksitlendirme üzerinden ödemeler yapmanıza yardımcı olmaktadır.

 

Bunun yanı sıra ilave olarak yeni yönetmelikte yer alan 72 aya kadar yapılandırma haberi kredi kartı mağdurlarının yüreğine su serpti. 1 defaya mahsus olmak üzere kredi kartı borcunuzu 72 aya kadar yapılandırabileceksiniz. Böylelikle uzun vadeli taksitlendirme seçeneklerine tabii tutulabileceksiniz. Bu borcu tamamladıktan sonra tekrar bir kredi kartı borcu yaparsanız, bu sefer bankanızla iletişime geçip, alternatif olarak sunulmuş uygun yapılandırma tekliflerini gözden geçirebilirsiniz. QNB Finansbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma sayesinde artık hizmet almak oldukça basit bir hale dönüştü! Özellikle ülkemizde kredi kartı borcu sebebiyle bunalım noktasına gelen vatandaşlar, bu yeni yönetmelik ve bankaların uygulaması sayesinde oldukça rahata erişebiliyorlar!

QNB Finansbank üzerinden borç transferi yapabilir miyim?

 

Tabii ki! QNB Finansbank müşterileri her alanda avantajlı! QNB Finansbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma hizmetinin yanı sıra, herhangi bankaya QNB Finansbank’ta yer alan borcu aktarma şansınız söz konusudur. Bunun için aktarmak istediğiniz banka ile iletişime geçmek yeterli olacaktır. Bu tip bir hizmet olanağı sayesinde artık banka müşterileri sorun yaşamadan ödemelerini tamamlama olanaklarına ulaşabiliyorlar. Bankaların borç transferi konusunda sunduğu en önemli politika ise “tek bir çatı altında ödeme portföyü” yaratmasıdır. Yani birden fazla bankaya borçlu olmak demek, devamlı sizlerin ödeme takibi yapmasına ve kaçan ödemeler sebebiyle sürekli faiz ödemesine neden olmaktadır. Tüm borçlarınızı tek bir kredi kartında toplayabilir, yapılandırmadan faydalanma şanslarına sahip olabilirsiniz. QNB Finansbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma hizmetlerinden daha ayrıntılı bilgiler almak açısından bankanızı aramak yeterli olacaktır. Milyonlarca vatandaş yeni taksitlendirme seçenekleri ve bankaların sunduğu alternatif taksitlendirmelerden faydalanmak için en yakın şubeye başvuruyorlar.

Kredi Kartı borcumu ödemez ve yapılandırmazsam ne olur?

Kredi kartı borcunuzu yapılandırmazsanız banka sizin hakkınızda takip işlemi başlatır. Takip işlemi ile birlikte icra yoluyla haciz uygulanarak bankalarda ki bütün hesaplarınız dondurulur. Dondurulan yani bloke konulan hesaplarınızı borcunuzu ödemediğiniz sürece açılmaz, ödememe de ısrar edilirse icra yoluyla banka hesaplarınız varsa mal varlıklarınıza haciz işlemi konulur. Banka hesabına bloke ile detaylı bilgi için tıklayınız.  Detaylı bilgiler için bağlantıya tıklayabilir, bizlere sormak istediğiniz soruları yorum alanında sormanız halinde size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Nisa Gül

https://twitter.com/kredikartimm Twitter adresinden beni takip edebilir iletişime geçebilirsiniz.

Sevebilirsin...

3 Yanıt

  1. mertturak_fan dedi ki:

    QNB Finansbank kredi kartı borcunu 72 ay yapılandırmadım!

  2. IremDemr dedi ki:

    Finansbank artık QNB ve kredi kartlarının renkleri dahi değişti, taksitlendirme ile ilgili yeni bir kampyanda yapsalar çok güzel olacak.

  3. yldrmmgozde dedi ki:

    I’m at QNB Genel Müdürlük in İstanbul, Istanbul

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir