KUVEYT TÜRK KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

KUVEYT TÜRK KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Kuveyt Türk, herhangi bir şekilde kart aidatı almadan müşterilerinin günlük alışverişlerde büyük avantaj sağlayan kredi kartı kullanımına imkan vermektedir. Kuveyt Türk faizsiz bankacılık anlayışının öncülerinden biridir. Bankacılık sektörünün yeni parlayan yıldızları arasına yer Alan Kuveyt Türk, sunduğu her hizmetle bir adım daha ilerleme kaydetmektedir. Sunduğu kredi kartı hizmeti de, cazip taksit imkanlarıyla, müşterileri çekmekte ve diledikleri gibi alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.

Peki Kuveyt Türk kredi kartına sahip olmak için ne yapmak gerekir?

Tüm bankalar geçerli olan bir yöntem olan banka şubeleri, kredi kartı başvuruları için en kolay yoldur. Yapmanız gereken size en yakın Kuveyt Türk şubesine ulaşmaktır. www.kuveytturk.com.tr adresinden tüm Kuveyt Türk şube bilgilerine ulaşabilir, sonrasında banka şubesine uğrayarak 10 dakika içinde kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ancak söylemekte fayda var ki; yanınızda mutlaka nüfus cüzdanınız olmalı. Nüfus cüzdanınız dışında, aylık gelirinizi gösteren herhangi bir belge ( maaş bordrosu, ev sahibi iseniz kira kontratı gibi) götürürseniz, kredi kartınızın başvuru sonuçlandırılması sürecinde önemli rol oynayacaktır.

Kuveyt Türk kredi kartına sahip olmak için bir diğer seçeneğiniz ise Kuveyt Türk internet bankacılığıdır. www.kuveytturk.com.tr adresine tıklayarak, sayıda yer alan kredi kartları ve kredi kartı başvurusu başlıklarıyla birlikte, oturduğunuz yerden Kuveyt Türk kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İnternet adresi üzerinde yer alan Kuveyt Türk kredi kartı başvuru formu, 6 aşamadan oluşmaktadır. Kimlik bilgileriniz, iletişim bilgileriniz, gelir bilgileriniz, meslek gibi kişisel bilgileriniz bu aşamalarda sizden istenecektir. Tüm bu bilgileri eksiksiz doldurarak, Kuveyt Türk kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirmiş olursunuz.

 

Kuveyt Türk kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyen banka müşterileri  Kuveyt Türk telefon bankacılığı numarası olan 444 0 123 veya 0850 251 0 123 numaralı telefonlardan herhangi birini arayarak, Kuveyt Türk kredi kartı başvuru talebinde bulunabilirler

 

 

Nisa Gül

https://twitter.com/kredikartimm Twitter adresinden beni takip edebilir iletişime geçebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir