İŞ BANKASI 2017 YILI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İŞ BANKASI 2017 YILI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR – Seçeneklerin çoğaldığı günümüzde ihtiyaçlarımız da hayallerimize göre şekillenmektedir. Ancak bu hayalleri gerçekleştirmek onları düşlemek kadar kolay olmayabiliyor. Çoğu zaman kazancımız isteklerimizi karşılamaya yetmiyor. Bu nedenle bankaların sunduğu kredi imkanlarından yararlanarak, bütçemizi aylık ödemelerde dengeleyebiliyoruz. İş Bankası kredi fırsatları da bu imkanların önde gelenlerini sunmaktadır.

 

İş Bankası’ndan Kredi Almak Yeni Yılda Da Çok Kolay

 

İhtiyacımıza göre tercih edeceğimiz bu kredilere başvuru sırasında yanımızda bulundurmamız gereken bazı evraklar vardır. Bireysel Başvuru sırasında; kredi çekecek kişiye ait başvuru formu, kimlik ya da onun yerine geçebilecek bir belgenin aslı ve fotokopisi, gelir durumunuzu beyan eden evrak.  Bu evraklar 2017 yılı bireysel kredi çeşitlerinin hepsinde ortaktır. Seçeceğiniz bireysel kredi çeşidine göre bunlara farklı belgeler de eklenmektedir. İş Bankası Kredi Başvurusu’nu birkaç çeşit hızlı yolla yapabilirsiniz.  İnternet bağlantınız ve cep telefonunuz varsa kredi başvurunuzu şubeye gitmeden evinizin rahatlığında yapabilirsiniz. İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden Hızlı Başvuru seçeneğini tıklayıp istenen bilgileri doğru şekilde girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.  İş Bankası resmi internet sitesinin ana sayfasındaki alt menüden Krediler seçeneğine tıklayarak, cep telefonundan internete girmeyi tercih edenler için hazırlanan İşCep ara yüzdeki Kredi seçeneğine tıklayarak da başvurunuzu yapabilirsiniz. Cep telefonundan ya da iş bankası internet bankacılığından 15.000 TL’ye 36 ay vadeyle yapacağınız ihtiyaç kredinizin onaylanmasıyla talep ettiğiniz tutar hemen hesabınıza yatırılmaktadır.

Muhatap Arayan Müşteriler de Düşünüldü!

İş Bankası’yla çalışıyorsanız 0850 724 0 724 nolu telefonu arayarak müşteri temsilcileri ve kredi uzmanlarıyla görüşüp başvuru yapabilirsiniz. Eğer müşteri değilseniz telefon şubesini mutlaka kendi cep telefonunuzdan aramalısınız. İş Bankası Kredi Başvurusu hangi yolla yapılırsa yapılsınn sonucu cep telefonunuza mesaj olarak gelecektir.  Bu nedenle bilgilerinizi ve özellikle telefon numaranızı doğru bir şekilde verdiğinizden emin olmalısınız. Başvurunuzu yapmadan önce internet sitesi üzerinden kredi faiz oranlarını ve vadelerini inceleyerek daha tutarlı kredi isteklerinde bulunabilirsiniz. Zamanınız varsa size en yakın İş Bankası Şubesine giderek kredi uzmanlarıyla birebir görüşebilir ve merak ettiğiniz bilgileri anında öğrenebilirsiniz.

 

Nisa Gül

https://twitter.com/kredikartimm Twitter adresinden beni takip edebilir iletişime geçebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir