Konuşturan Kredi İle Faizsiz Telefon Kredisi

Konuşturan Kredi İle Faizsiz Telefon Kredisi  – Bankaların son zamanlarda yaptıkları yenilikler ile hayatımızda birçok zor olan olgular kolaylaşmaya başladı. Bu sayede sizlerde ihtiyaçlarınızı bu doğrultuda kendinizi sıkmadan gerçekleştirebileceksiniz. Özellikle bankalara gelen kısıtlamalar nedeni ile zorda kalan kart kullanıcıları için bu durum oldukça kolaylaştırıcı bir etken olmaktadır.

Son dönemde gelen yeni yasalarla kredi kartından taksitle başta telefon olmak üzere birçok akılı cihazı almak artık imkansız bir durum olmaktaydı. Bu sebep ile evlere ve bireylere en çok ihtiyaç haline gelen telefon ve tablet ihtiyacını karşılama için kullanılan bu sistem sayesinde rahatlık ile bu soruna çözüm bulundu.

Konuşan Kredi Sistemi İle Tanışın      

Ülkede yapılan son yeni yasalara göre hiçbir banka kredi kartı ile taksitle telefon ve benzeri ürünleri verememektedir. Sadece bununla sınırlı olmayan sistem birçok konuda bu durumu gerçekleştirerek kredi kartı ile taksit olayını nerede ise tamamen kaldırmış durumda olmaktadır. Bu sebep ile bu alanda bankalarda yeni sistemler getirmeye çalışarak vatandaşa bu alanda destek olmaya çalışmaktadır.

Özellikle son dönemde yapılan sistem ile birçok banka telekominasyon firmaları ile yaptıkları anlaşmalarla bu işe bir çözüm buldular. Bankaların anlaşmalı olduğu telefon hat firmalarına ait bir hatta sahipseniz bankanızın kredi kartı ile telefon yada tabletleri rahatlıkla alabilirsiniz. Bu sayede peşin para ödeyerek ihtiyaçlarınızı ertelemeden bunu yapmanız mümkün olmaktadır.

Bankalarda Kredi Kartı Kullanımlarına Sınırlama    

Yeni gelen yasalar ile ülkemizde bulunan bütün bankalara birçok alanda sınırlamalar gelmiş durumda olmaktadır. Bu sınırlamaların başında maaşından daha fazla harcama yapamamak olmaktadır.

Malumu olmak üzere birçok kişi asgari ücret ile çalışmaktadır. Kullandıkları kredi kartları ile özellikle ay sonu yetmeyen maaşlar yüzünden harcamalar yapmaktaydılar. Bu durum ay sonunda onlar için avantaj sağlasa da sonrasında ödeme zorluğu yaşattığı için birçok kişi bankalara olan borçları yüzünden büyük dertler yaşadılar. Yeni gelen sistem sayesinde herkes gelirleri doğrultusunda bir harcama yapabilmektedir. Gelirinden fazla hiçbir harcama onay ve işleme girmemektedir.

Bu durum başta biraz yadırgansa da sonrasında birçok kişi tarafından onay almış ve doğru bir sistem olduğu düşünülmeye başlanmıştır.

Nisa Gül

https://twitter.com/kredikartimm Twitter adresinden beni takip edebilir iletişime geçebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir