İş Bankası Kredi Hesaplama

İş Bankası Kredi Hesaplama – Bankacılık alanında Türkiyenin en büyük özel bankası olarak hizmetlerine devam eden İş Bankası, bünyesinde bulunan müşterilerinin talepleri noktasında birçok hizmeti farklı hizmet kanalları ile sunmaktadır.

Yatırım, birikim, banka hesapları, kredi ve kredi kartı gibi daha birçok hizmeti bireysel müşterilerinin kullanımına sunan İş Bankası, bu sektörde hizmet eden bankalar arasında kredi ürünlerinde düşük faiz ve uygun ödeme koşulları noktasında en gözde bankalardan biri olarak hizmetle

İş Bankası Kredi Hesaplama

rine devam etmektedir.

Son derece kusursuz bir hizmet anlayışını ortaya koyan İş Bankası, müşterilerinin talepleri doğrultusunda ihtiyaç, konut, araç ve diğer kredi ürünlerini kullandırmaktadır. Banka müşterilerinin kredi talepleri ile ilgili olarak istedikleri konuların başında ödeme tablosu ve kredi hesaplama işlemi gelmektedir. İş Bankası kredi hesaplama işlemi için banka müşterilerini artık herhangi bir şekilde banka şubelerine gitmeleri gerek yoktur.

Kredi Hesaplama İşlemi

İş Bankası müşterileri bundan böyle talep edecekleri kredi ürünleri ile ilgili olarak ödeme tablosu veya hesaplama işlemini bankanın resmi internet platformu üzerinden gerçekleştirebilirler. Bankanın resmi internet sitesine girdikten sonra “fiyatlar ve oranlar” sayfasında yer alan “kredi hesaplama” ekranına girilmesi gerekmektedir.

Açılan ekranda müşterinin talebi noktasında ihtiyaç, taşıt ve ev kredisi ürünlerinden herhangi birinin seçilmesi gerekmektedir. Seçilen kredi ürününden sonra alt kısımda bulunan sırasıyla kredi tutarı ve taksit tutarları belirlenir. İstenilen bilgilerin girilmesinin ardından aylık taksit tutarı, faiz oranı, geri ödenmesi gereken miktar ile birlikte İş Bankası kredi hesaplama işlemi için girilen kredi tutarı ve ödeme vadesi ekrana yansıtılacaktır.

Kaynak:https://www.e-kredi.net/is-bankasi-kredi-hesaplama-yapma/

Nisa Gül

https://twitter.com/kredikartimm Twitter adresinden beni takip edebilir iletişime geçebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir